AUTOWORLD Cariera

Te-ai gandit la o cariera in domeniul auto? Suntem mereu in cautare de persoane motivate care sa se alature echipei noastre. Urmareste pozitiile deschise si alege provocarea potrivita pentru tine!

Aplica spontan

Mecanic Auto - Toyota Vest Autoworld

Anunt expirat

Responsabilitati:

- executa lucrarile de mecanica  repartizate

- foloseste corespunzator sculele si aparatura din dotare, SDV-urile  corespunzatoare cerintelor din documentatiile tehnice

- asigura efectuarea reparatiilor repartizate la standardele de calitate stabilite

- asigurarea verificarii starii generale a vehiculelor clientului si constatarea indiciilor unor deficiente

- garantarea unei executii complete si profesionale in timpul programat, a fiecarei pozitii in parte prevazuta pe comanda

- aprecierea sigurantei de functionare si de circulatie a vehiculelor in cadrul comenzii de reparatii

Cerinte:

Studii medii tehnice/scoala profesioana in domeniu sau curs de calificare in domeniu

Cursuri speciale: tehnice specifice

 Experienta: minim 2 ani experienta in activitate

Beneficii:

Pachet salarial motivant

Tichete de masa, Prima de Craciun si de Pasti

Servicii medicale premium

Card de angajat cu discounturi la parteneri

O bautura calda pe zi

Evenimente pentru angajati si copiii lor

Dezvoltare personala si profesionala, sustinuta financiar de catre companie

Zile libere suplimentare fata de cele prevazute legal (ex.:zi de nastere, 24 si 31 decembrie) Bonusuri de loialitate exprimate in bani si zile de concediu suplimentar

Ajutoare sociale in bani cu ocazia unor evenimente personale deosebite