AUTOWORLD Cariera

Te-ai gandit la o cariera in domeniul auto? Suntem mereu in cautare de persoane motivate care sa se alature echipei noastre. Urmareste pozitiile deschise si alege provocarea potrivita pentru tine!

Aplica spontan

SPALATOR AUTO

Data introducerii: 18 octombrie 2024

Responsabilitati:

- curata si salubrizeaza interiorul si exteriorul autovehiculelor

- intretine starea de curatenie interioara si exterioara a mijloacelor de transport

- foloseste substante specifice functie de natura materialului de curatat, gradul de murdarie etc

- foloseste utilaje si mijloace specifice curatirii si intretinerii mijloacelor de transport

- se asigura ca autovehiculele din showroom sunt impecabile pentru prezentarea catre clienti

Cerinte:

- studii minime obligatorii

- buna organizare  si rigoare,  capacitate de efort , interes  si  initiativa

- carnet de conducere cat. B constitue avantaj

Beneficii:

  • Tichete de masă 40 lei/zi lucrata
  • Primă de Crăciun și de Paști
  • Servicii medicale premium
  • Card de angajat cu discounturi la parteneri
  • Acces la tonomat băuturi calde (cafea, ceai și ciocolată caldă), fructe saptamanal
  • Evenimente pentru angajați și pentru copiii lor
  • Discounturi la produsele și serviciile oferite de companie
  • Dezvoltare personală și profesională, susținută financiar de către companie, abonament Bookster
  • Zile libere suplimentare față de cele prevăzute legal (ex.: zi de naștere, 24 și 31 decembrie)
  • Bonusuri de loialitate exprimate în bani și zile suplimentare de concediu
  • Ajutoare sociale în bani cu ocazia unor evenimente deosebite