AUTOWORLD Cariera

Te-ai gandit la o cariera in domeniul auto? Suntem mereu in cautare de persoane motivate care sa se alature echipei noastre. Urmareste pozitiile deschise si alege provocarea potrivita pentru tine!

Aplica spontan

CONSULTANT VANZARI AUTO RULATE

DasWeltauto

Data introducerii: 18 octombrie 2024

Responsabilitati:

Oamenii de vanzari extraordinari sunt constructori de relatii care ofera valoare cu scopul de a ajuta clientul sa aleaga alternativa potrivita pentru acesta

Principalele atributii:

Vanzarea autovehiculelor în functie de dorintele si nevoile clientului

Indeplinirea obiectivelor cantitative si calitative

Consiliere cu privire la modalitatile de finantare si suport in procesul de intocmire a dosarului de finantare

Mentinerea si dezvoltarea bazei de date cu clienti

Monitorizarea activitatii concurentei pe piata

Cerinte:

  • Studii superioare in domeniul economic, administrativ, constituie avantaj
  • Atentie la detalii, orientare spre cifre si calcule matematice, gandire logica
  • Excelente abilitati de operare MS office in special de Excel
  • Bune abilitati de comunicare si de construire de relatii
  • Orientat catre dezvoltare personala si profesionala continua
  • Capacitatea de a duce lucrurile la bun sfarsit la termenul stabilit
  • Cauta solutii alternative de rezolvare a problemelor cu care se confrunta
  • Atitudine deschisa fata de schimbare, si perceperea schimbarii ca pe o oportunitate de evolutie.
  • Isi organizeaza munca într-o manieră ordonată, clară si sistematica
  • Deschidere si responsabilitate fata de valorile etice general valabile.

Beneficii:

Pachet salarial atractiv adaptat la piata

Tichete de masa 40 lei/zi lucrata

Prima de Craciun si de Pasti

Servicii medicale premium

Card de angajat cu discounturi la parteneri

Acces la tonomat băuturi calde (cafea, ceai și ciocolată caldă), fructe saptamanal

Evenimente pentru angajati si copiii lor

Discounturi la produsele si serviciile companiei

Dezvoltare personala si profesionala, sustinuta financiar de catre companie

Zile libere suplimentare fata de cele prevazute legal (ex.:zi de nastere, 24 si 31 decembrie)

Bonusuri de loialitate exprimate in bani si zile de concediu suplimentar

Ajutoare sociale in bani cu ocazia unor evenimente personale deosebite