AUTOWORLD Cariera

Te-ai gandit la o cariera in domeniul auto? Suntem mereu in cautare de persoane motivate care sa se alature echipei noastre. Urmareste pozitiile deschise si alege provocarea potrivita pentru tine!

Aplica spontan

Tehnician mecanic service

Data introducerii: 24 aprilie 2024

Responsabilitati:

- consilierilor service, a sefilor de atelier, a mecanicilor în soluţionarea diverselor probleme tehnice/electronice auto

- efectuarea şi urmarirea efectuării de diagnoze cât mai precise şi concrete

- asigurarea de rezolvări şi soluţii la probleme tehnice apărute la autovehicule

- urmăreşte folosirea corespunzatoare a SDV-urilor  corespunzatoare cerinţelor din documentaţiile tehnice

- asigură efectuarea reparaţiilor la standardele de calitate stabilite de producător şi de legislaţia în vigoare pentru a asigura condiţiile tehnice adecvate respectării normelor de siguranţă a circulaţiei

- efectuează inspecţia lucrărilor din punct de vedere calitativ

- urmărirea calităţii produselor şi raportarea oricăror deficienţe

Cerinte:

- studii superioare în domeniu tehnic (Autovehicule rutiere, Electrotehnica)

- experienta in domeniu constituie avantaj

- abilitati de operare PC (Word, Excel) foarte bune

- limba engleză nivel avansat,

- onestitate, atitudine, promtitudine şi spirit de responsabilitate

- excelente abilităţi de comunicare şi relaţionare

Beneficii:

Pachet salarial motivant

Tichete de masa, Prima de Craciun si de Pasti

Servicii medicale premium

Card de angajat cu discounturi la parteneri

O bautura calda pe zi

Evenimente pentru angajati si copiii lor

Dezvoltare personala si profesionala, sustinuta financiar de catre companie

Zile libere suplimentare fata de cele prevazute legal (ex.:zi de nastere, 24 si 31 decembrie) Bonusuri de loialitate exprimate in bani si zile de concediu suplimentar

Ajutoare sociale in bani cu ocazia unor evenimente personale deosebite