AUTOWORLD Cariera

Te-ai gandit la o cariera in domeniul auto? Suntem mereu in cautare de persoane motivate care sa se alature echipei noastre. Urmareste pozitiile deschise si alege provocarea potrivita pentru tine!

Aplica spontan

Mecanic auto-Audi

Atelier Reparatii generale Audi

Data introducerii: 10 iulie 2024

Responsabilitati:

  • Executa lucrarile de mecanica repartizate
  • Foloseste corespunzator sculele si aparatura din dotare
  • Foloseste corespunzator SDV-urile  corespunzatoare cerintelor din documentatiile tehnice
  • Asigura efectuarea reparatiilor repartizate la standardele de calitate stabilite
  • Asigura verificarea starii generale a vehiculelor clientului si constata indiciile unor deficiente
  • Garanteaza o executie completa si profesionala in timpul programat, a fiecarei pozitii in parte prevazuta pe comanda
  • Apreciaza siguranta de functionare si de circulatie a vehiculelor in cadrul comenzii de reparatie
  • Urmareste calitatea produselor si raporteaza orice deficiente

Cerinte:

  • Minim un an exerienta in domeniul intretinerii autovehiculelor (pe marcile Volkswagen/Audi constituie avantaj)
  • Studii tehnice - scoala profesonala in domeniu
  • Abilitati de operare PC
  • Cunostinte de limba engleza, (limba germana constituie avantaj)
  • Spirit de echipa, buna organizare si rigoare, capacitate de efort, interes si  initiativa

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv (bonusuri in functie de performante)
  • Tichete de masa
  • Prima de Craciun si de Pasti
  • Servicii medicale premium
  • Card de angajat cu discounturi la parteneri
  • O bautura calda pe zi
  • Evenimente pentru angajati si copiii lor
  • Discounturi la produsele si serviciile companiei
  • Dezvoltare personala si profesionala, sustinuta financiar de catre companie
  • Zile libere suplimentare fata de cele prevazute legal (ex.:zi de nastere, 24 si 31 decembrie)
  • Bonusuri de loialitate exprimate in bani si zile de concediu suplimentar
  • Ajutoare sociale in bani cu ocazia unor evenimente personale deosebite